11.-12. októbra 2019 sa opäť môžete tešiť na ďalší ročník Potuliek po bratislavských vínnych pivniciach. Aj tento rok budete mať jedinečnú príležitosť degustovať vynikajúce prešporské vína od takmer 30 bratislavských vinárov. Spoznajte tajomstvá a atmosféru starých i novších vínnych pivníc a pivničiek a vychutnajte si tento jedinečný nápoj priamo tam, kde sa pripravuje.

Navštívite miesta, kam by ste sa ináč nedostali. Jedinečná kyvadlová doprava, ktorá bude po celú dobu premávať na trase medzi jednotlivými vínnymi pivnicami vám zjednoduší prepravu od Devína, cez Nové Mesto, Raču, až po Vajnory. Zaujímavým spestrením sú doplnkové prehliadky vinohradov a prezentácie o procese výroby vína.

kupit_vstupenky_cez_wisomm

Cena vínneho pasu je 29 €. V cene  je zahrnuté: V cene vínneho pasu sú zahrnuté: 40 ks výmenných degustačných žetónov na degustačné vzorky ponúkaných vín, kupón v hodnote 5 € na kúpu vybraného vína u ktoréhokoľvek vinára, vstupy do všetkých zapojených vínnych pivníc, doplnková kyvadlová preprava na trase podujatia / medzi zapojenými vínnymi pivnicami medzi Devínom, Novým mestom, Račou a Vajnorami, závesná taštička s logom podujatia, ciachovaný degustačný pohár, pero s logom podujatia, bezplatný vstup na sprievodné podujatia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam otázka: