karpatska_muska_logo

Príďte s nami sledovať úžasné divadlo padajúcich hviezd. V tomto roku 11. augusta dosiahne výskyt perzeidov svoj vrchol. Všetko to budeme sledovať v Pezinských vinohradoch pod starou horou v miestach kde sa koná aj Piknik vo vinohradoch.

kedy: 11. august od 19:00
kde: Pezinské vinohrady pod starou horou
cena:  11 € (predpredaj), 14 € na mieste
vstupenky: kúpiť online
web: Víno pod hviezdami

Kúpiť vstupenku na podujatie

V ponuke je štartovací balíček za výhodnú cenu 11,-€ len v predpredaji. Balíček obsahuje pohárik a 10 degustačných lístkov. Degustácie vín budú prebiehať lístkovým systémom, lístky budete môcť dokúpiť aj na mieste. 1 lístok je v hodnote 0,50€. Lístok sa rovná vzorke o 0,5 dcl, čo je 0,5l za všetky lístky v balíčku.

Zľava v predpredaji viac ako 20%. Cena za štartovací balíček na mieste bude 14,-€.

Tešiť sa na Vás bude desať vinárstiev, grilované dobroty o ktoré sa postará partia z Pod hrušky, výborná káva či čokoláda z Mlsnej Emy, divinový guláš, domáce koláčiky, domáce limonády od Malokarpatského gazdu, syry z miestnej farmy, či hamburgery pre hladošov od hladoša a do toho bude hrať živá či reprodukovaná príjemná hudba. Pre tých, ktorí si budú chcieť niečo opiecť bude prichystané ohnisko. Odporúčame priniesť si deku. Predsa len dá sa na ňu sadnúť poprípade ľahnúť a tak sa lepšie pozerá. Pre veľký záujem zháňame aj hvezdársky ďalekohľad.

vino_pod_hviezdami

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam otázka: